Vatan Partisiʹnde 108 kişi partide ‘lider fetişizmi gerekçesiyle istifa etti

Vatan Partisiʹnde 108 kişi partide ‘lider fetişizmi gerekçesiyle istifa etti

Bitlisʹte bazı alanlar ʹgeçici özel güvenlik bölgesiʹ ilan edildi

Bitlisʹte bazı alanlar ʹgeçici özel güvenlik bölgesiʹ ilan edildi

HDPli Katırcıoğlu hakkında ˮterör örgütü propagandası

HDPli Katırcıoğlu hakkında ˮterör örgütü propagandası'' soruşturması

Avrupa Parlamentosuʹndan işverene: ˮçalışanı rahatsız etmeˮ

Avrupa Parlamentosuʹndan işverene: ˮçalışanı rahatsız etmeˮ

Yazar Yavuz Bahadıroğlu hayatını kaybetti

Yazar Yavuz Bahadıroğlu hayatını kaybetti

Hakkımızda

 

Okuyucularımıza yerel ve bölgesel haberleri TARAFSIZ bir duruş ve yalın bir dille vermeyi görev addediyoruz. Doğru bilgilendirme ve ifade özgürlüğüne değer veriyor, DİN, DİL, IRK, MEZHEP farklılığı gözetmeden her kesimden insanımıza saygı gösteriyoruz. 

 

Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız ardahanmedya@gmail.com adresinden veya 0532 782 34 75 numaralı WhatsApp hattımızdan ulaşmanız yeterlidir. 

 

Strateji 

Yerelden başlamak suretiyle en ücra noktalara ulaşmayı hedeflemekteyiz. Amacımız daha çok kişiye ulaşıp günlük gelişmelerden haberdar olmalarını sağlamaktır. 

 

Temel hedefimiz, OKUR, SEYİRCİ, ve DİNLEYİCİ sayımızın artmasıdır, bununsa ancak nitelikli yayınlarla gerçekleşeceğine inanıyoruz, özellikle yerel medyada ilk sıralarda yer alma konusunda iddialıyız. Bunun için siz değerli takipçilerimizin güvenine ihtiyacımız var. Bu güven, izlenme oranımızı daha da arttıracaktır. 

 

İlkelerimiz

Çağdaş ve evrensel habercilik ilkelerini benimsiyor ve uyguluyoruz. Bütün çalışmalarımızda bu tercihimiz vazgeçilmez ilkemizdir. Gerek bölgesel ve gerekse yerelde bunu başaracağımıza inanıyoruz. 

 

Yayınlarımızda toplumu şiddetle ve bireylerin zarar görmesine neden olan geleneklerle yüzleşmesini sağlamaya çalışıyoruz. 

 

Belki inanmayanlar olabilir ancak demokrasi ve fikir özgürlüğünün tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde yerelde de hiç bir etki altında kalınmadan yaşanmasını önemli bir kriter olarak görüyor ve bunu elimizden geldiğince canlı tutmaya çalışacağız. Sosyal sorumluluğumuz gereği taraflıyız.

 

Yerel'in tüm kurum ve kuruluşları ile gelişimine katkı sunmayı görev biliyor, varsa sorunların çözümü için hizmet vermeyi hedefliyoruz. Yayınlarımızda gerek yerel ve gerekse bölgesel anlamda en anadolunun ücra köşelerine ulaşmak suretiyle halkımızla kurumlar arasında bir köprü görevi üstlenmek suretiyle iletişimi sizlerle sağlamayı hedeflemekteyiz. 

 

Destek ve Beklentimiz

Kurum, Kuruluş, Parti veya Kişiden Maddi veya Manevi destek almıyoruz. Tamamen bağımsız ve kendi ayakları üzerinde kendi imkanları ile durmayı bilen bir ekibe sahibiz. Ekibimiz kişisel olarak günlük ekstra işçilik yapmak suretiyle yayınımızın masraflarını karşılamaya söz vermiştir. Bu yüzden herhangi bir Parti, Kuruluş veya Kişi'nin emrinde olmayıp tarafsız bir yayın politikası ve  yerel değerlere dayalı haber yapmaya söz verdik. Halkımız için önemli olan gelişmelerle ilgili haberlere yer vermek suretiyle okuyucularımıza ulaşmayı hedefledik.

 

Yeni medyanın getirmiş olduğu interaktif habercilik bağlamında,mail veya Twitter hesaplarından geri dönüşlerinizi bekliyoruz. Duygu, düşünce, eleştiri, katkı ve yorumlarınız bizim için ziyadesiyle değerlidir.

 

 

 

Haber Yazılımı UA-45601042-1