Gazeteci Bekir Coşkun hayata veda etti

Gazeteci Bekir Coşkun hayata veda etti

HOÇ-FED Genel Kurulu 2020 Kasım ayı içinde yapılacak.

HOÇ-FED Genel Kurulu 2020 Kasım ayı içinde yapılacak.

Kürtçe tiyatro oyunu yasaklandı.!

Kürtçe tiyatro oyunu yasaklandı.!

Kızılayın dağıttığı etler AKP

Kızılayın dağıttığı etler AKP'li vekilin otelinden çıktı

Çakarlı minibüsün sürücüsü yakalandı

Çakarlı minibüsün sürücüsü yakalandı

OKUYUCU DESTEĞİ

Merhaba, bizi takip edenler bilir. Bölgesel temelli yayın amacı ile 2004 yılında ardahangundem.com adı ile   yola çıktığımız günden bu yanı geçen 16 yılın sonlarına doğru aryahaber.com adı ile sizlerin sesi olmaya çalışan medya kanallarından biri olma çabamız devam etmekte..  

 

İktidara ve sermayeye bağlı egemen medya, gerçeği giderek daha az yansıtır ve kendi kendini yok ederken, internet yayıncılığının sunduğu olanakları kullanmak suretiyle sizlerden gizleneni açığa çıkarma çabası içindeyiz.

 

Bilgi teknolojileri ve iletişim kurulu'nun13.09.2018 tarih ve 4090/ 05.01.2018 -316226 sayılı kararına istinaden ardahangundem.com internet sitemiz hakkında idari tedbir kararı uygulandı ve halen devam etmektedir.

 

Ülkemizin içinde bulunduğu koşullar nedeniyle bir yandan artan iş yükü bir yandan daralan olanaklarla yolumuza devam ediyoruz. Engelli koşumuza hız kesmeden devam edebilmek için editör ve muhabir kadromuzu genişletmek, daha gelişkin teknik olanaklar kullanabilmek, kesintiye uğrayan çalışmalarımızı yeniden canlandırabilmek ve engelleri aşan yeni adımlar atabilmek amacı ile katkılarınızı bekliyoruz. Bunun için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz

 

 

Haber Yazılımı UA-45601042-03