İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Tekirdağ / Saray Belediyesi'ne 'Üç Fidan' paylaşım soruşturması
Tekirdağ / Saray Belediyesi'ne 'Üç Fidan' paylaşım soruşturması
Ülkemde neler oluyor.?
Ülkemde neler oluyor.?
Haber Detayı
12 Mayıs 2020 - Salı 21:25
 
Gazeteci olduğunu iddia eden Fatih Tezcan'da Tehdit etti.!!
Asayiş Haberi
Gazeteci olduğunu iddia eden Fatih Tezcan'da Tehdit etti.!!

Geçtiğimiz günlerde AKP 19 Mayıs Mahallesi Gençlik Kolları Başkanı olduğunu ileri süren Mehmet Emin Göç, sosyal medya hesabından bir kavanoz mermi ile “Adam olun reise bir şey olur ya da darbe olursa hiç kuşkunuz olmasın önce sizi öldürürüm” diye CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve yöneticilerini tehdit etmişti. Bu olayın peşinden katıldığı TV programında 'ölüm listesi' hazırladığını söyleyen Sevda Noyan' ve yine sosyal medya üzerinden İsmail Karaosmanğlu'ndan sonra şimdide yine iktidara yakınlığı ile bilinen, her şeyden önemlisi gazeteci olduğunu iddia eden Fatih Tezcan adlı şahısın youtube üzerinden çekip yayınladığı video ile tehditler savurdu..

 

Fatih Tezcan son günlerde gündeme gelen darbe tartışmalarının ardından, "Biz bir daha sokağa çıkarsak eğer kimleri toplayacağız, listelerden haberiniz var mı sizin, ailenizi nasıl koruyacaksınız?" dedi.

 

Tezcan, youtube kanalında paylaştığı videoda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek, "Tayyip Erdoğan'ı devireceğiz, idam edeceğiz diyorsunuz. Karınızı, çocuklarınızı nasıl koruyacaksınız bizden? Erdoğan'ın bir damla kanına milyonlarca kan dökülür bu ülkede" dedi. 

 

Fatih Tezcan youtube üzerinden ne söyledi?

"Tayyip Erdoğan'ı devireceğiz, idam edeceğiz diyorsunuz. Karınızı, çocuklarınızı nasıl koruyacaksınız bizden? Erdoğan'ın bir damla kanına milyonlarca kan dökülür bu ülkede. Erdoğan'a öyle bir şey yaparsanız, tırnağı kanarsa eğer bu ülkede başınızın neler geleceğinden haberiniz var mı? Biz bir daha sokağa çıkarsak eğer kimleri toplayacağız, listelerden haberiniz var mı sizin? Tayyip Erdoğan'a darbe idam vs. olursa zulalardan, listelerden, yaşanacaklarından haberiniz var mı? Yiyorsa çıksanıza. Tayyip Erdoğan orada. Alsanıza onu niye yapmıyorsunuz hadi...Ailenizi kendinizi nasıl koruyacaksınız? Bir intikam faslı başlar ki bu ülkenin vatanseverlerini yiğitlerini durduramazsınız. Tayyip Erdoğan'ın bir damla kanına milyonlarca kan dökülür bu ülkede." Bu olay üzerine kamuoyundan tepki yağması sonucu şahsın aleyhinde soruşturma başlatılmıştır. İLGİLİ VİDEO

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gazeteci, olduğunu, iddia, eden, Fatih, Tezcan'da, Tehdit, etti.!!,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-45601042-03