Haber Detayı
29 Mart 2019 - Cuma 21:51
 
Demirtaş'tan 31 Mart çağrısı
Selahattin Demirtaş 31 Mart'ta sandığa ilk kez gideceklere çağrıda bulundu, Demirtaş, ''Sakın benim oyum ne değiştirir diye düşünmeyin''
Siyaset Haberi
Demirtaş'tan 31 Mart çağrısı

Selahattin Demirtaş 31 Mart'ta sandığa ilk kez gideceklere çağrıda bulundu, Demirtaş, ''Sakın benim oyum ne değiştirir diye düşünmeyin. Lütfen sandığa gidin ve oyunuzu kullanın. Sizlere güveniyorum. Seçim akşamı belki sizlerle yan yana olmayacağım ama edirnedeki hücreden, sizlerle aynı ekrana bakacağım. Unutmayın hepimizi mutlu edecek oylarınız o ekrana gelecek. 

 

Edirne cezaevinde tutuklu bulunan Selahattin Demirtaş, Twetter hesabından sandığa gidecek seçmenlere çağrıda bulundu: Demirtaş, ''Sakın benim oyum ne değiştirir diye düşünmeyin. Lütfen sandığa gidin ve oyunuzu kullanın. Sizlere güveniyorum. Seçim akşamı belki sizlerle yan yana olmayacağım ama edirnedeki hücreden, sizlerle aynı ekrana bakacağım. Unutmayın hepimizi mutlu edecek oylarınız o ekrana gelecek. Pazar günü sandıklar kuruluyor. Sandığa giderken yanınıza günlük sığ siyasi tartışmalarınızı almayın. Onları geride bırakın. Daha iyi bir gelecek için tüm seçmenlerimizi partimiz HDP'nin seçim stratejisine destek olmalarını bekliyorum'' Dedi. (Haber merkezi)

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Demirtaş'tan, 31, Mart, çağrısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-45601042-03