Haber Detayı
01 Aralık 2020 - Salı 06:14
 
Corona bir VİRÜS değil, Biyolojik Kitle İmha Silahıdır. (VİDEO HABER)
- Haberi
Corona bir VİRÜS değil, Biyolojik Kitle İmha Silahıdır. (VİDEO HABER)

Son günlerde dünyada birçok yönü ile konuşulan bu Korona virüsün gerçek nedeni, bazı merciler tarafından, ''bilinmesine rağmen korkularak susulan bir konu.'' olduğu iddia edilmekte. ''Bu biyolojik silahı elinde bulunduran güce hiçbir otorite karşı koyamaz, sorgulayamaz ve asla konuşamaz.'' olduğunu iddia eden çevreler sebebini şu şekilde açıklamaktalar; ''Çünkü mevcut otorite ve güç zaten kendi kontrollerinde olduğunu, dolayısıyla Dünyada diledikleri bölgelerde etnik, siyasi, askeri ve ekonomik olarak birçok alanda lokal ve sistemik bir şekilde yaptırım gücüne sahip.'' olduklarını söylüyorlar.!

 

Yazar Abdurrahman Toraman'ın iddiası şu yönde: ''Detaylarına girmeyeceğim ama susulan ve halktan gizlenen projeler sadece KORONA ile sınırlı değildir. Dünyanın Şeklinden tutun, Uçaklardan yapılan kimyasal spreylemeye (chemtrails), HAARP, Armageddon, Mavi ışık ( Blue Beam) ve 5G projesine kadar birçok alandaki gizli çalışmalar yine bu otorite tarafından sürdürülmektedir.'' diyor.

 

Birçok yaptırım gücüne sahip olan bu otoritenin elinde bulundurduğu güç, tesadüflere ya da son yüzyılların bir eseri değildir. Gücünü, Adem (as) dan sonraki neslin bozulup paganist unsurların yaygınlaşarak şeytanın himayesine girmesi ve bizzat şeytanın telkinleri ve öğretileri ile Sümerler zamanında kurumlaşmasıdır. Bu kurumsal yapı, şeytani inanç ritüellerini bir merkezde toplayıp nesilden nesil-e bir aile geleneği olarak aktarmayı başarmış ve zamanı durumlara göre pozisyon alarak günümüze dek atması gereken adımları büyük bir titizlik ve gizlilik içinde atmaktadır.

 

Tüm zamanlarda global olayların seyrinde başrol oynayan bu yapı, son yüzyıldaki teknolojik gelişimlerde de kendi varlığını hissettirmektedir. Hiçbir insani kural ve sınır gözetmeyen bu yapının son yüzyıllık planlarından biri, tüm insanların zihnini ele geçirip tek bir masadan onları kontrol altına alabilmekti. Böylece şeytanla yapılan ahitleri yerini bulacaktır. Ancak bu projeyi hayata geçirebilmek için önce nüfus planlaması gibi bazı “küçük” ön adımların atılması gerekmekteydi. 1.ve 2.dünya savaşında bu adımlar atıldı ancak son noktayı koyamadılar.

 

Bunun üzerine laboratuar ortamlarda gizlilik ilkelerine dayalı kimyasal ve biyolojik silah yapımına yöneldiler. 1940 lı yıllarda Geliştirdikleri MK ULTRA ve Monarch projeleri ile “kitlesel zihin kontrolü” çalışmalarını başlattılar. Son yıllarda bu çalışmayı daha da geliştirip, şimdiye dek hiç olmayan bir şey yaptılar. G4 ve G5 gibi mobil internet, elektron/mikrodalga sinyalleri ile desteklediler. Amacına uygun normal seyrinde yürüyen bu sinyallere, diledikleri zaman tespiti yapılamayacak bir şekilde müdahale ederek daha farklı bir amaç için kullanmaya uygun hale getirdiler. Böylece kullanmakta olduğumuz tüm mobil iletişim sistem ile çalışan cihazlara erişim sağlayarak, dilediklerinde bölgesel ve lokal olmak üzere sözünü ettiğimiz o sinyalleri yollayabiliyorlar. Bu sinyaller, oksijen molekülündeki elektronların hareketlenmesine sebep veriyor ve Hemoglobinin Oksijen molekülüne tutunmasını engelliyor (yani boğulmaya sebep veriyor). Ayrıca elektroportasyon yaparak, hücreyi koruyan hücre zarlarının açılmasına sebep veriyor. Böylece normalde vücudun kendini koruyabildiği çok sıradan ve vücutta zaten mevcut olan, soğuk algınlığı virüslerin hücreye zarar vermesine meydan veriyor. Başka bir deyişle, vücudun koruyucu kalkanını iptal ederek sinyallere karşı sizi korumasız kılıyor. Siz bu duruma Korona veya sürü-no diye isimlendirebilirsiniz. Buna aynı zamanda kitle imha silahı da denilebilir.

 

Sonuç olarak gelinen nokta şudur ki, hala barut ile çalışan harp teçhizatlarına gereksiz yatırımlar yapılmakta oysa dünyada bilindik tüm savaş ve savunma sistemleri bu tip gelişimler sayesinde çökmüştür. Firavun sarayındaki sihirbazların etkisinden sonraki, insanlık tarihinin hiç sahip olmadığı en büyük kitle imha silahı ile karşı karşıyayız ve deccal hala bir adım önde. Bizden sonraki nesillerin şeytana kul olmak ya da olmamak adına vereceği en büyük mücadele henüz yeni başlıyor, buna hazırlıklı mısınız?

 

Abdurrahman Toraman

11 Mart 2020 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Corona, bir, VİRÜS, değil,, Biyolojik, Kitle, İmha, Silahıdır., (VİDEO, HABER),
Haber Videosu
Video bulunamadı.
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-45601042-1