Haber Detayı
01 Mayıs 2019 - Çarşamba 23:10
 
Batman Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz'dan birim ziyaretleri.
Batman Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, Batman Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri (BASKİ) Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler ile Proje Etüt Müdürlüklerini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Yerel Gündem Haberi
Batman Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz'dan birim ziyaretleri.

Batman- Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, Batman Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri (BASKİ) Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler ile Proje Etüt Müdürlüklerini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Daha sonra Batman Belediyesi Ahmet Güneştekin Kültür ve Sanat Merkezine geçen Belediye Eş Başkanları Dr. Demir ve Korkmaz, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Proje Etüt Müdürlüğünü ziyaret etti. Burada Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Eldar İbrahimoğlu ile Proje ve Etüt Müdürü Cengiz Canpolat tarafından karşılanan Eş Başkanlar, birimleri dolaşarak çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 

Belediye çalışmalarının daha aktif bir şekilde ve vatandaş odaklı sürdürülmesine dikkat çeken Eş Başkanlar, “Vatandaşın memnuniyeti bizim de memnuniyetimizdir” anlayışında olduklarını belirttiler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Batman, Belediye, Eş, Başkanları, Dr., Mehmet, Demir, ve, Songül, Korkmaz'dan, birim, ziyaretleri.,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-45601042-03