Haber Detayı
22 Nisan 2019 - Pazartesi 20:09
 
Ardahan CHP İl örgütü Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı protesto etti
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Çubuk'ta yapılan saldırı Ardahan'da düzenlenen basın açıklamalarıyla protesto edildi.
Siyaset Haberi
Ardahan CHP İl örgütü Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı protesto etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Çubuk'ta yapılan saldırı Ardahan'da düzenlenen basın açıklamalarıyla protesto edildi.

 

Bir grup CHP'li, Ardahan İl Başkanı Yalçın Taştan ile birlikte Kaptanpaşa Mahallesindeki Milli Egemenlik Parkında Atatürk Anıtı önünde bir araya geldi.

 

Burada basın açıklaması yapan Taştan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na Çubuk'ta şehit cenazesinde yapılan saldırıyı kınamak için topladıklarını kaydetti.

 

Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırının hain bir saldırı olduğunu ifade edene Taştan, "Bu saldırı aynı zamanda şehidimize ve ailesine karşı da yapılan büyük bir saygısızlıktır. Yapılan eylem, son derece organizeli bir eylemdir. Bu hain saldırı, ülkemizin demokrasisine, birlik ve beraberliğine, iç huzuruna karşı yapılmıştır. Ama biz buna müsaade etmeyeceğiz. Bu saldırının azmettiricileri bellidir." dedi.

 

Basın açıklamasına Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir'in yanı sıra, Hanak ve Damal ilçe belediye başkanları da hazır bulundu.

Günay Nuh /Ardahan-AA

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ardahan, CHP, İl, örgütü, Kılıçdaroğlu'na, yapılan, saldırıyı, protesto, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-45601042-03