Haber Detayı
15 Kasım 2020 - Pazar 22:49
 
Aklımda deli sorular.! Covid-19 Yalan mı?
- Haberi
Aklımda deli sorular.! Covid-19  Yalan mı?

Şu ana kadar evde ölen tek bir Corona Covid-19 hastası yok. ölenlerin hepsi hastanede ilaç tedavisi sonucu öldü... Sözde  Çin'de yere düşüp ölen insanlar vardı ama ne  dünyada nede  bu ülkede hiç yere düşüp ölen insan  olmadı. Ülkede Suriyelilerle birlikte toplam 7 milyon göçmen (yabancı) yaşamakta.ve biri bile Corona-dan ölmemiş Süleyman soyluda bunu kabul etti... Ölenlerin hepsi Türk. Ülkede 7 milyon mülteci ve çeşitli milletlerden yabancı  yaşıyor ve bir tane bile yabancı ölmese ne düşünürsünüz? Bunu size bırakıyorum.

 

Ortada bir korona yok ortada bir test tuzağı var. Tarihin en ölümcül hastalığı test yapmadan bir türlü bulunamıyor, böyle bir şey söz konusu. Ev-ev gezerek Corona'lı hasta arıyorlar. Eğer bir hastalık varsa bunu hasta olan kişi zaten anlar. Testi pozitif çıkanların yüzde 95 i hastalığı hissetmediği gibi eşine ve  çocuklarına bulaştırmadığı ortaya çıktı. yani kendisi pozitif ailesi negatif... Daha ailesine virüsü  bulaştıramayan size nasıl  bulaştırsın? Ailesi negatif çıktığı halde onlara da temaslı denilip eve hapsedildi. Pozitif çıkan bile hastalığını hissetmiyor.  Bir insan ya negatif tir ya pozitif, nasıl hissetmez anlaşılır bir şey değil... Yani ya hastasın ya değilsin. Temaslı ne? Onu da eve hapsetmek ne? Bu durumda testin anlamı ne? Hiç bir semptom hissetmeyen insanlara pozitif damgası vurup böylelikle sayıyı çok gösterdiler.. Sayı ne kadar çok olursa korku ve panik o kadar artıyor. Bunu biliyorlar...  Sağlık bakanı da pozitif çıkanların büyük bölümünün hastalığı hissetmediğini Kabul etti. beyanları mevcut....

 

Korona insandan insana nasıl bulaşır? Tükürük damlacıklarıyla. Dikkat edin tükürükten test yapmadıkları gibi  Coronanın tükürükte olduğunu gösteren tek bir video ve resim gösteremediler. Yani insan dışında her hangi bir cisim veya eşyanın üstünde Coronanın olduğunu göstermiyorlar! Havada asılı kalıyor diyorlar. Peki, hangi aletle gördün, nerde görüntüler? diyince kimseden ses çıkmıyor..

 

Bulaşsa paradan bulaşır, paradan bulaşma riski yüksekse bugün tüm ülke Corona lı olmuştu zaten... DİKKAT EDİN, mart ayından beri ilk defa hem dünyada hem Türkiye de gribal enfeksiyon sayısı sıfır çıktı, yani korona gelince grip kaybolmuş. Hava soğuyunca birden vakalar arttı haberi geldi! Hani Coronanın yayılım hızı yaz kış aynıydı? Neden Arttı. HERKES  BİRDEN MASKEYİDE ÇIKARMADI.. Sebebi çok açık gribal enfeksiyon ve zaturre kışın zaten artar, bunu korona diye GÖSTERDİLER. binlerce kişi var. Hastamız sapa sağlam gitti ölüsü geldi diyorlar... Çünkü  20  civarında hap içiyor bu hastalar.. ölenler kalp krizinden ölüyor tedavi olup kurtuldum diyen onlarca insanın evde kalp krizi geçirip öldüğü ortaya çıktı. Kanıtlar mevcut . Haberlere de konu oldu zaten...

 

Vakalar hastaneye millet gidince artmıyor. Sözde tarihin en ölümcül hastalığını ev-ev iş-iş gezip zorla pozitif vaka buluyorlar o dandik testlerle. Sonrada vaka arttı diyorlar. hele de hava soğuyunca. Grip enfeksiyonu çoğalınca. pozitif bulmak daha kolay hale geliyor.. Sapa sağlam  bir hasta hastaneye gidişten 3 gün sonra öldü haberi alır mı insan? Eğer bu kadar kısa sürede öldüren bir virüs varsa insanların  yolda yere düşüp komalık halde hastaneye götürülmesi gerekir ama bu hiç olmadı.. Ölümlerin hepsinin ilaçtan sonra olması tesadüf olabilir mi? Sadece düşünün.!

 

Dikkat edin. Devlet korona bitecek eski günlere geri döneceğiz bile demiyor.. Devamlı yeni normal diyor.. Salgın bitse bile uzaktan eğitim sürecek diyor. Aşı olsa bile. Maske yüzde 90 korur diyor. Bunu her iki bakanda söyledi. Dürüst olsalar salgını en kısa sürede bitireceğiz ve maskeden kurtulacağız derler..

 

Maskenin  virüsten koruduğuna dair tek bir bilimsel kanıtı mevcut değil. tam tersi zararını anlatan onlarca delil mevcut. Çünkü verdiğiniz nefesi yani karbondioksiti tekrar yutarsınız ve bilinç zayıflar beyne oksijen yerine karbondioksit gitmesine neden olunur ve beyin hücresi ölümü gerçekleşir. Bu ise ilerde geri dönüşü olmayan hastalıklara yakalanmanıza  neden olur.. Maske sizi tozdan bile korumaz, sizi sadece ölüme götürür.. Korona yok, test tuzağı var ama niye? Amazon yerlilerine test yaptılar onlar bile pozitif çıktı.. Buzlu çay la test yapıldı o bile pozitif çıktı.. Testlerine güvenseler hacıları test yapıp evlerine gönderirlerdi 2 hafta yurtta tutup onca masrafı yapmazlardı.. Eşi pozitif çıktı kendisi negatif çıktığı halde sende evde karantinada kalacaksın demezlerdi. Hiç çevrenizde maskeli bir hayvan gördünüz mü? Niye onlara dokunmuyor bu virüs üstelik hayvan dan insana bulaşma riski olduğunu söylüyorlar. Hiç bir hayvana bulaşıp öldürmeyen  virüs var mı? Öyle bir virüs hayal edin ki, hastane dışında kimseyi öldürmesin! Buzlu çayı, Şarabı, Meyveyi, Keçiyi, pozitif çıkaran test sizi pozitif çıkarmaz mı? Sadece düşünün! Her gün  çoğu sağlıklı insan pozitif damgası yiyor, ortalama  2 bin kişi. Bunların yüzde 80 nin den fazlası maskeli zaten. Dışarı çıkınca anlarsınız. Hatta bazıları çift maske taktığı halde pozitif çıktım diyor. Zaten pozitif çıkan sağlık çalışanları bilinmekte daha kaliteli maske taktıkları  halde. Şimdi sorum şu. neden çoğunluğu  pozitif çıkıyor maske  takanların? Hani koruyordu? Diyelim test oldunuz, peki 10 dakika sonra pozitif olmama garantiniz var mı? Yok değil mi? Bu durumda sizin devamlı test yaptırmanız gerekecek! Tarihte böyle bir hastalık hiç olmadı, kimi ise sürünerek  ölüyor.. Çoğunluğu hastalığı hissetmiyor bile... VE ölenlerde ilaçtan sonra ölüyor! Ne büyük tesadüf değil mi... Wuhan-dan tüm dünyaya yayılan virüs Çine yayılmadı. komediye bak! Ve 5 aydır Çin'de maske takan bile  yok. Parti düzenliyor hepsi. En çok  kurallara  uyanlar en çok zırlayan  ülkeler oluyor. 200 den fazla ülke var. Maske takmayan onca ülkeden ses gelmiyor ama bunlar feryat ediyorlar.. Hastanede pozitif çıkan kişiyi eve otobüsle yolluyorlar. Sonra sigara içmeyin Covid bulaşır diyorlar.. TV'yi bırak korku biter. Testi bırak Corona biter. İlacı bırak ölüm biter. Şimdi bu hipnozdan  uyan-uyan, yoksa maskeyle ve  aşıyla  ölüme gideceksin!

(H. Kara)

 

Aklımda deli sorular.!

Bunu yazan delimi aklımı bilmiyorum ama  şuan kardeşim aldığı ilaçlar sonrası 1 haftadır kan kusuyor, ve eniştem aldığı ilaçlar sonrası 24 gündür bir türlü iyileşemiyor. 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aklımda, deli, sorular.!, Covid-19, , Yalan, mı?,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-45601042-1