Astroloji

 

 

 
Akrep (16.01.2021)
Sıkışmış hissederseniz kaçmayı düşünmeyin. Kendinize özel bağımsız bir alan yaratarak orada baş başa kalmayı seçin. Uzaklaşmak sorunu değiştirmeyecektir. Bazı şeyleri bugün konuşmak isteyebilirsiniz. Acele etmeyin. Önce kendinize plan yapın.
 
Aslan (16.01.2021)
Başkalarının gözündeki değerinizi öğrenmek isteyebilirsiniz. Rahatsızlık duyduğunuz bazı davranışlardan dolayı elemek istediğiniz kişiler olabilir. Kendinizce haklı sebepleriniz olsa da değerlendirmelerinizi herkesin sevme ve iletişim kurma şeklinin farklı olduğunu unutmadan yapmalısınız.
 
Balık (16.01.2021)
Dışarıdan nasıl göründüğünüzü fazlaca umursuyor olabilirsiniz. Etkilendiğinizi görenler üzerinize gelmekten çekinmeyecektir. Kendinizi ifade ediş tarzınızı sorgulamadan karşınızdaki kişilerin gerçek niyetlerini anlamalısınız.
 
Başak (16.01.2021)
Duygularınızı partnerinize açtığınızda beklemediğiniz olumlu bir tepki ile karşılaşabilirsiniz. Uzun zaman önce söylemek isteyip de vazgeçtiğiniz her konu zaman kaybı olarak düşünüp bu anı bozmayın. Gün sizindir ve doyasıya yaşamalısınız.
 
Boğa (16.01.2021)
Sıkışmışlık hissi ile dolu olabileceğiniz bir gün. Bedeninizin ve ruhunuzun sıkıştığı bugün kendinize sosyal platformlarda hobiler edinerek tamamlayabilirsiniz. Telefon görüşmeleri yapmak, eski dostlarla muhabbet etmek ruhunuza iyi gelecektir.
 
İkizler (16.01.2021)
Bazı görüşmeler ya da iş planlarınız değişim gösterebilir. Aniden ortaya çıkan gelişmeler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Size ihtiyaç duyulan konularda elinizden geleni gayreti göstermeli ve planlarınızı değiştiren bu gelişmelerin alt mesajını iyi anlamalısınız.
 
Koç (16.01.2021)
Yalnız kalmak isteyebilirsiniz. İç dünyanıza çekildikçe kendinizi huzurlu hissediyorsunuz. Yalnızlığı kaçış olarak değerlendirmek yerine hayatınıza bir dinlenme molası veriyor gibi düşünmelisiniz.
 
Kova (16.01.2021)
İkili ilişkilerinizde biraz gergin saatler yaşayabilirsiniz. Kısıtlanmalara karşı tahammülünüz azalırken zihninizde özgürlükle ilgili düşünceler çoğalabilir. Limanı yakıp son gemi ile ayrılmayı planlarken acele etmemelisiniz.
 
Oğlak (16.01.2021)
Yakın çevreniz tarafından haksızlığa uğrayacağınız bazı olumsuz gelişmeler yaşanabilir. Cevabınızı hemen vermek yerine beklemeli ve olaya kimin müdahil olup olmadığını görmelisiniz. Bu size çevrenizi tanımak için güzel bir fırsat.
 
Terazi (16.01.2021)
Monotonluktan sıkılmış olabilirsiniz. Farklı bir şeyler denemek istiyorsanız yeni bir spora ilginizi verebilirsiniz. Böylece hem enerjinizi doğru kullanacak hem de dış görünüşünüz için de iyi bir yatırım yapmış olacaksınız.
 
Yay (16.01.2021)
Sosyal kişiliğiniz iletişim trafiğinizi de yoğunlaştırıyor olacaktır. Bağ kurmayacağınız, yüzeysel iletişimlerle günü telefon başında geçirebilirsiniz. Bu halinize uyum sağlayabilecek kafa dengi kişilerle bir arada olma fikrini değerlendirmeye alabilirsiniz.
 
Yengeç (16.01.2021)
Hayata yanlış bir penceren baktığınızı düşünebilirsiniz. İçinizdeki sorgulamaları abartmadan yaşam felsefenize odaklanmalısınız. İçinden çıkamadığınız nedenleriniz varsa dostlarınız telefonun diğer ucunda sizi desteklemek için bekliyor olacaktır.

 

 

 

Haber Yazılımı UA-45601042-1